O firmě Hammer

Filozofie programu Hammer

HAMMER – to je stabilita, funkčnost a spolehlivost z Rakouska.

Program Hammer je od roku 1997 synonymem vysoce kvalitních a přitom cenově dostupných dřevoobráběcích strojů pro řemeslnou výrobu a malé průmyslové podniky. Modely koncipované speciálně pro tuto skupinu zákazníků se dnes vyrábějí ve variantách výbavy basic, winner a perform a nabízejí za příznivou cenu řešení, která splňují nejrůznější požadavky. Pod značkou Hammer najde každý – od nadšených amatérů až po průmyslové provozy – spolehlivé stroje pro přesné obrábění dřeva.

Hammer v kostce

Dřevoobráběcí stroje Hammer se poprvé představily v roce 1997 na podzimním veletrhu v Innsbrucku. Díky propracovanému řešení a koncepci, která byla v této třídě jedinečná, se kvalitní a přitom cenově dostupné stroje prosadily proti levným konkurenčním produktům z východoevropských zemí.

Program, který už dnes zahrnuje 20 hoblovek, formátovacích pil, frézek, vrtaček, pásových pil a kombinovaných strojů – od frézky s kotoučovou pilou až po kombinaci 5 různých strojů – a pružně reaguje na rostoucí nároky moderního dřevoobrábění a sortiment modelů, vyráběných vesměs v Rakousku, se postupně posouvá směrem k vyšším kategoriím.

Proč právě Hammer?

Se stroji Hammer obdržíte bohatý soubor vysoce kvalitní doplňkové výbavy a bezkonkurenčních služeb.

 • Kompetentní poradenství:
  Hned od pořízení stroje máte k dispozici odborné poradenství a konzultace.
 • Kvalita zpracování:
  Nejmodernější výrobní technologie a velmi přísné výrobní standardy garantují nejvyšší kvalitu v duchu tradic rakouského strojírenství.
 • Špičkový servis:
  Kompetentní pracovníci služeb zákazníkům a servisu ve Vaší blízkosti zajišťují trvalou provozuschopnost strojů Hammer.
 • Kvalita bez rizika:
  Originální díly za nejlepší cenu přispívají k dlouhodobému zachování hodnoty strojů a trvalé disponibilitě náhradních dílů.
 • Jednoduché a rychlé zakoupení v online shopu za zaručeně nejvýhodnější cenu:
  24 hodin denně – 7 dnů v týdnu, vždy aktuální.
 • Sklad a logistika umožňují okamžité dodání:
  Disponibilita ve velmi krátkém termínu a průběžné zásobování náhradními díly pomáhají zajistit Vaši produktivitu.